Slider

UAB Retrogarsas teikiamos paslaugos ir vykdoma veikla

Mūsų veikla ir paslaugos kuriant Jūsų turinio rinkodarą. Internetinės svetainės, virtualūs turai bei kt. rinkodaros ir komuniacijos turinio sprendimai

 

WEB

Internetinės svetainės (Web sites).

Šiais laikais internetinę svetainę jau turi daugelis įmonių ir organizacijų. Internetinės technologijos yra viena sparčiausiai besikeičiančių rinkodaros sričių, todėl labai svarbu Jūsų turima internetinę svetainę iš esmės atnaujinti bent kartą per 2-3 metus. Įvertinę specifiką atnaujiname internetines svetaines.

 

3600

Panoraminės fotografijos.

Vartotojas internete ieškodamas informacijos su kiekvienais metais tampa vis labiau savarankiškas. Sferinė fotopanorama leidžia akimirksniu Jūsų vartotojui susidaryti įspūdį apie Jūsų erdvę – parduotuvę, viešbutį, saloną, gatvę, aikštę ir savarankiškai susikurti palankią nuomonę apie Jus.

 

PROJECT

Turinio rinkodaros ir E rinkodaros projektai.

Grafinius, foto, video multimedijos sprendinius kuriame vadovaudamiesi kliento komunikacijos tikslais. Siekiame sukurti ne tik estetišką vaizdą bet ir praktiškus instrumentus - nesvarbu ar tai būtų skatinimo, įvaizdžio, ar nuomonės formavimo, žinomumo didinimo tikslai.

 

VT&VR&AR

Virtuali realybė ir papildyta virtuali realybė.

(Virtual tours, Virtual reality, Augmented reality). Prieš dešimtmetį atsiradusios panoraminių 3600 fotografijų technologijos su kiekvienais metais sparčiai žengia pirmyn - virtualūs turai jau tapo įprasta rinkodaros kasdienybė, kuri jau keliasi į naujus įrenginius VR akinius bei išmaniuosius telefonus.

 

PR

Viešieji ryšiai (Public Realation).

Išorinės komunikacijos strategijos konsultacijos ir individualūs projektai komercinėms įmonėms ir viešajam sektoriui. Komunikacijos turinio parengimas. Veiklos viešinimo kampanijos. Įvaizdžio ir nuomonės formavimo priemonės ir projektai. Komunikacija socialiniuose tinkluose ir internetinėje erdvėje.

 

VISUAL

Foto, video, grafinis dizainas, animacija.

Tradicinės ir panoraminės fotografijos, Filmavimas ir fotografavimas su skraidykle (Drone). Grafinio dizaino paslaugos kuriant E rinkodaros ir internetinio turinio produktus. Dizaino bei maketavimopaslaugos spaudos darbams (lankstinukai, plakatai, leidiniai). HTML5 animacijos darbai kuriant reklaminius skydelius interneto svetainėms.

Retrogarsas - turinio rinkodara

Mob. tel. +37060438599
El. paštas info@retrogarsas.lt