Slider

360 panoraminė fotografija

3600 sferinė panoraminė fotografija išskirtinė skaitmeninės fotografijos forma, kuriai reikalinga ne tik fotomedžiaga, bet ir programinis jos apdorojimas. Todėl 360 panoraminės fotografijos peržiūrai naudojama šiuolaikinė kompiuterinė įranga – stacionarūs ir nešiojami kompiuteriai, planšetės, išmanieji telefonai, VR realybės akiniai. Sferinė fotopanorama leidžia akimirksniu Jūsų vartotojui susidaryti įspūdį apie Jūsų erdvę – parduotuvę, viešbutį, saloną, gatvę, aikštę, lankytiną turizmo objektą arba biurą, salę, laboratoriją. Sferinė panoramų fotografija sukuriama fotografuojant stacionariais fotoaparatais su specialia optika arba su skraidyklėmis (dron'ais).

Sferinės panoraminės fotografijos aktualumas. Dabar vyrauja kultūrinė elgsenos tendencija, kad dauguma vis mažiau skaito tekstinės informacijos ir vis labiau informaciją priima multimedijos kanalais – video, infogramos, fotografijos ir t.t. Paprastai kalbant daugelis nebeskaito paprasto teksto, o skaito paveiksliukus. Sferinės fotografijos reikšmė ypač pastebima pastaraisiais metais, kai vis labiau įsivyrauja internetinio turinio interaktyvumo ir vartotojų savarankiško apsisprendimo internete reikšmė. Vartotojai vis dažniau savarankiškai keliauja ir savarankiškai ieško informacijos apie objektus internete. Vartotojai vis dažniau keliaudami savarankiškai rezervuojasi viešbučio numerį internetinėje rezervavimo sistemoje, todėl informaciją apie viešbutį taip pat susirenka internetu. Visa tai svarbu suprasti, kai sprendžiama kokia fotomedžiaga pristatyti save internete ir tikrai verta apsvarstyti, kiek pateiktos grafinės medžiagos turi būti 360 sferinių panoraminių fotografijų formatu.

Sferinės panoraminės fotografijos panaudojimas. Panoraminės fotografijos panaudojamos:

  • virtualiuose turuose;

  • VR akinių turinyje;

  • papildomos virtualios realybės ( AR) sprendimuose;

  • mobiliosiose aplikacijose;

  • reklamai ir informacijai socialiniuose tinkluose.

Apie panoramų fotografavimą. Fotografuojame panoramines fotografijas stacionariais fotoaparatais ir skraidyklėmis. Panoramines 360 fotografijas fotografuojame tiek lauke tiek viduje, tiek natūraliame, tiek dirbtiniame apšvietime. Jei domina kaip Jūs galėtumėte išnaudoti panoramines fotografijas konkrečioje savo veikloje, kviečiame susisiekti su mumis (UAB Retrogarsas kontaktais) ir mes mielai pasidalinsime išsamesniais pastebėjimais apie trimatės fotografijos panaudojimo galimybes konkrečioje veikloje. Esame fotografavę panoramines fotografijas kuriant virtualius turus, VR akinių sprendinius, mobiliosioms aplikacijoms bei reklamai socialiniuose tinkluse. Su panoraminėmis fotografijomis sukūrėme pardavimų skatinimo, įvaizdžio ir nuomonės formavimo instrumentų, todėl konsultuodami klientus mielai dalinamės savo patirtimi, žiniomis be įžvalgomis.

Retrogarsas - turinio rinkodara

Mob. tel. +37060438599
El. paštas info@retrogarsas.lt