Projektai

Grafinius, foto, video ir bendrai multimedijos sprendinius kuriame vadovaudamiesi kliento komunikacijos ir komercijos tikslais. Siekiame sukurti ne tik estetišką vaizdą, bet ir praktiškus instrumentus – nesvarbu, ar tai būtų skatinimo, įvaizdžio, ar nuomonės formavimo, žinomumo didinimo tikslai.

Turinio rinkodaros projektai.

Vis dažniau įmonės savo rinkodaros priemones pakreipia link turinio rinkodaros priemonių – siekia rinkodaros sprendimuose sukurti pridėtinę vertę savo klientams. Turinio rinkodara ir vartotojui darosi vis labiau ir labiau patraukli. Bendraudami su savo užsakovais įsitikinome, jog įmones kur kas labiau domina kompleksiniai interaktyvūs projektai. Todėl kurdami virtualius turus jau seniai išėjome už klasikinio virtualaus turo ribų, kai virtualus turas buvo suprantamas kaip virtualus pasivaikščiojimas po kažkokią tai erdvę. Mūsų kuriami virtualūs turai jau seniai tapo kompleksiniais multimedijos projektais, kur atsižvelgdami į užsakovo tikslus pirmiausia gilinamės į užsibrėžtus tikslus, gilinamės kaip sukurtas projektas gali padėti įgyvendinti užsakovo užsibrėžtus tikslus. Todėl galutiniame rezultate mes galime su tarkim 10 panoraminių fotografijų virtualiu turu reprezentuoti organizaciją veikiančią 60 Lietuvos savivaldybių, turinčia tūkstančius darbuotojų. Dar daugiau, toks sukurtas projektas skirtas pirmiausia mūsų užsakovo klientams ar tikslinei grupei, kitaip sakant sukurto rojekto turinys tenkina užsakovo kliento poreikius.

E rinkodaros projektai.

Turizmo, nekilnojamojo turto rinkos ir kt. sektoriams kuriame kompleksinius rinkodaros projektus skirtus elektroninei erdvei – interneto svetaines, komunikacijos kampanijas socialiniuose tinkluose, mobiliasias aplikacijas, elektroninio pašto ir naujienlaiškių platinimo kampanijas, kompleksinius ir integruotus multimedijos produktus (videoklipus, virtualius turus ir t.t.). Mes žinoma galime sukurti pavienes, aukščiau išvardytas priemones, bet jas kurdami vientisai ir kompleksiškai ne tik sutaupome užsakovo laiką bet pasiekiame visapusiškai efektyvesnės naudos. Esame įsitikinę, kad kompleksiniai E rinkodaros projektai padeda ne tik vystyti komercinę veiklą, efektyvinti viešają išorinę komunikaciją bet gali būti labai naudingos formuojant įvaizdį ar pritraukiant investicijas.

Retrogarsas - turinio rinkodara

Mob. tel. +37060438599
El. paštas info@retrogarsas.lt