Internetinių svetainių kūrimas

Šiais laikais internetinę svetainę turi daugelis įmonių ir organizacijų. Internetinės technologijos yra viena sparčiausiai besikeičiančių rinkodaros, o ir techninės pažangos, sričių. Todėl labai svarbu turimą internetinę svetainę iš esmės atnaujinti bent kartą per 2-3 metus. Žiūrint iš technologinės pusės, didžiausias šių dienų iššūkis – internetinė svetainė turi būti patogi naršyti ne tik kompiuteriu, bet ir planšetėmis bei išmaniaisiais telefonais. Deje peveik trečdalio internetu pasiekiamų internetinių svetainių dizainas vis dar neturi prisitaikymo prie skirtingų ekranų išmatavimų funkcijos.

Interneto svetainės dizainas.

Standartinio šablono dizainas. Jei Jums interneto svetainės reikia greitai (2-3 savaites) ir kaip galima už ekonomiškesnę dabų kaina, tai mes sukursime Jums svetainę panaudotami standartinį šabloną. Tokia sukurta internetinė svetainė turės išorinių dizaino panašumų į kitas standartines svetaines ir atitiks visus šiuolaikinei svetainei keliamus reikalavimus, turės turinio valdymo sistemą ir pateisins ekonomiško biudžeto lūkesčius.

Individualaus dizaino svetainės. Jei norite išskirtinumo, turite didesnį biudžetą, ir turite daugiau laiko naujos svetainės sukurimui mes galime sukurti unikalaus dizaino ir specialių techninių galimybių internetinę svetainę, kuri ir grafiškai ir technologiškai bus sukurta pagal unikalius Jūsų veiklos poreikius.

Kuriamos internetinės svetainės. Atnaujinama turima internetinė svetainė. Jei Jūs turite savo internetinę svetainę, kuri buvo sukurta ir iš esmės technologiškai neatnaujinta daugiau nei 2 metus mes Jums atnaujinsime svetainę anaudodami dabar skelbiamą informaciją.

Nauja internetinė svetainė. Jei neturite internetinės svetainės arba naujam Jūsų projektui reikalnga nauja svetainė, galime Jums sukurti naują standartinio šablono arba unikalaus dizaino internetinę svetainę.

Interneto svetainių priežiūra. Jei savo veiklą koncentruojate į tiesiogines veiklos funkcijas ir nuolatinis svetainės turio administravimas bei priežiūra Jums gaišina laiką, resursus, tai galime atlikti mes. Pagal Jūsų pageidavimą reguliariai tvarkysime Jūsų svetainės informaciją – tekstus, skelbiamas fotografijas, dokumentus, užtikrinsime svetainės minimalų kibernetinį saugumą nuo išorinių „įsilaužimų“.

SEO – svetainių optimizavimo paslaugos. Teikiame tiek vidinio tiek išorinio svetainės optimizavimo paieškos sistemoms paslaugas. Vykdant SEO darbus atliekami veiksmai, siekiant, kad paieškos sistemos (Lietuvoje dažniausiai Google) laukelyje, įvedus tam tikrą paieškos frazę – raktažodį, pirmuosiuose paieškos rezultatuose atsirastu konkreti svetainė ar jos konkretus puslapis.

Retrogarsas - turinio rinkodara

Mob. tel. +37060438599
El. paštas info@retrogarsas.lt